Profil hráče: Vladimír Rendek Jr.

  • číslo dresu: 5
  • post: obránce
  • narozen: 15. února 1994
  • místo narození: Ostrava
  • výška: 183
  • váha: 90 kg
  • hůl: pravá

Vladimír Rendek Jr. přišel do našeho florbalového týmu FCB Rocky v roce 2012. V týmu začínal jako útočník, ale již po prvním tréninku se z něj stal nekompromisní obránce, který na svém dresu nosí číslo 5. No, obránců máme zkrátka málo a někdo tento post prostě hrát musí, a protože je Láďa nováček, padla tato všemi oblíbená volba právě na něj.

Sportovní začátky Vladimíra Rendeka Jr.

Vůbec první sportovní kroky Rendeka Jr. byly však v jiném sportovním odvětví, a to ve fotbale. Jeho slibně rozvíjející se fotbalovou kariéru ale přibrzdilo vážnější zranění podkolenní šlachy. V současné době se Vladimír Rendek Jr. věnuje fotbalu pouze rekreačně a na prvním místě je pro něj florbal (alespoň doufáme) v barvách našeho milovaného klubu FCB Rocky.

Střelecké eso Vladimír Rendek Jr.

Vladimír Rendek Jr. se do listiny střelců zapsal hned při svém prvním startu v našem dresu. Na turnaji, který nesl název Florbalová smršť, Rendek Jr. doklepl míček za záda bezmocného brankáře týmu Chuligáni. Nutno dodat, že z podobné pozice by dokázala skórovat i místní uklízečka, která se oháněla koštětem po hrací ploše ještě před samotným startem turnaje. To však nic nemění na tom, že Vladimír Rendek Jr. po svém premiérovém zářezu na florbalce bude muset do společné kasy přidat pár kováků a zaplatit nějakého toho panáka za svůj - doufejme, že ne poslední - první gól.

Vladimír Rendek Jr. - opora jak se patří!

Vladimír Rendek Jr. se stal základním stavebním kamenem našeho týmu a absolvoval s námi doposud všechny amatérské florbalové turnaje, na nichž jsme se prozatím objevili (celkem tedy 3, ale všichni doufáme, že ještě nějaký ten turnaj přibude).

Věříme, že Vláďovi vydrží zdraví, nebude jej trápit koleno a bude sklízet mnoho úspěchů nejen ve florbalovém dresu FCB Rocky, ale především v osobním životě.

Za tým FCB Rocky: Koky

realizovane projekty