Pro cestovatele

earth-1303628_1920
Trošku o mě

Vladimír Rendek

Cestovatel

Narodil jsem se v roce 1975 a od té doby svůj život prožívám na cestách. Od mládí mou vášní bylo cestování a objevování nových zemí. Procestoval jsem celý svět, od Evropy po Asii a Jižní i Severní Ameriku. Na svých cestách jsem prozkoumal mnoho různých kultur a seznámil se s místními obyvateli. Moje zážitky byly vždy plné dobrodružství a poznávání. Jsem známý pro svou schopnost přizpůsobit se různým situacím a vždy se snažím vzít si z každé země to nejlepší. Moje osobitý způsob života mě dovedl až do nejodlehlejších částí světa, kde jsem se setkal s místními obyvateli a prožíval úžasná dobrodružství. Díky mé vášni pro cestování a poznávání jsem se stal inspirací pro mnoho dalších cestovatelů. Díky mému dobrodružnému životu jsem se dostal do mnoha neobvyklých situací a naučil se mnoho lekcí o životě. Moje příběh se stal inspirací pro mnoho lidí, kteří se rozhodli vydat na cestu a poznávat svět.

Dominikánska republika

Dominikánská republika je fascinující země plná historie, krásy a kultury. Nachází se na Karibském ostrově Hispaniola mezi Haiti a Jamajkou. Dominikánská republika má bohatou historii obohacenou o koloniální architekturu, jako jsou kostely, starobylé obranné hradby a hrady. Kultura této země je bohatá a pestrá, projevující se ve výročních oslavách, folklórní hudbě a tancích, jako je merengue a bachata.

Záliba v

Cestování

Nedopusť, aby tě strach zastavil v objevování nových míst a seznamování se s novými lidmi. Udělej ten první krok a napiš mi zprávu. Společně můžeme splnit tvé cestovatelské sny!

Koníček

Houbaření

TIP: Pokud se chcete vydat na houbařskou cestu, Plzeňsko je místo, kam byste měli okamžitě zamířit. Můžete zde najít mnoho druhů hub, včetně sezónních hřibů, žampionů, lískových oříšků a mnoha dal

Aktivity

Sport

Hledám do našeho týmu fotbalistu, který bude přinášet novou energii! Hledáme někoho, kdo je zkušený a houževnatý, ale zároveň se bude bavit hrát. Někoho, kdo se nebojí stát se součástí týmu.

„Na každý koníček existují tři odpovědi – ano, ne a WOW! Páni, to je to pravé."

- Vladimír Rendek